Плитка вібролита в Кременчуці від виробника

  Перед кожним, хто закінчує будівництво власного будинку постає проблема оздоблення подвір’я,тому не випадково великою популярністю користується плитка тротуарна, адже за рахунок використання плитки різної форми та кольору можливо досягнути неперевершеного результату.

  Фортеця в Кременчуці пропонує якісну тротуарну плитку. Важливо зробити правильний вибір.

   Існує два способи виготовлення тротуарної плитки - вібропресування і відбролиття.

   В першому випадку використовується вібропрес. Напівсуха бетонна суміш завантажується в форму (матрицю), яка притиснута до технічного піддону на вібростолі. Зверху на суміш давить пуансон, який входить в матрицю, як поршень в циліндр. Завдяки вібрації матриці і тиску пуансона вдається отримати виріб максимально наближений до каменю.

   В другому випадку, готова бетонна суміш завантажується в формі і переміщується на вібростіл, де вона на протязі декількох хвилин ущільнюється. Після цього форми переміщують на піддоні, де вони знаходяться 48 годин в спеціальному волого-температурному режимі. Потім готовий виріб виймають з форми.

   У кожного способа є свої плюси і мінуси, але важливо одне - хто виробник. Купити тротуарну плиткув Кременчуці можна зателефонувавши в офіс (098) 431-59-71 

Більше інформації на нашому сайті https://www.fortetsia.pp.ua